KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15154326

nr 1515 4326

Britt Lundgren

, Sverige

Britt Lundgren, Sverige. Parkbänk. Signerad. Akvarell, bildmått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm

Britt Lundgren, svensk målare, tecknare och fotograf.

Utrop:

500 kr

måndag 16 januari 2023
kl 20:53:10

Britt Lundgren

Läs mer om Britt Lundgren